Сервісне обслуговування

Сервіс працює

Повідомляємо, що офіційна сервісна станція Skoda Автотрейдінг-Харків відновила роботу з 05.04.2022. Важливо! Обслуговування проводиться за умови попереднього запису. Будь ласка, звертайтесь за наступним номером телефону: +38(050)4137568.

Наші переваги:

✓ гарантія на ремонтні роботи та оригінальні запчастини ✓ команда кваліфікованих фахівців ✓сучасні стенди та обладнання, що схвалені заводом-виробником ✓ зручне місцезнаходження в центрі міста ✓ досвід більш ніж 20 років ✓ персональний менеджер для кожного клієнта ✓ якісні матеріали ✓ оригінальні запчастини ✓ співпраця зі страховими компаніями

 

Наша компанія прагне забезпечувати високоякісне сервісне обслуговування вашого автомобіля, тому наші досвідчені спеціалісти систематично проходять навчання, а для обслуговування і ремонтів використовують лише оригінальні запасні частини, спеціалізований інструмент та оригінальні діагностичні пристрої, рекомендовані виробником.

Враховуйте, що автомобіль є джерелом підвищеної небезпеки, тож його зберігання та експлуатація потребують особливої уваги.

Нагадуємо, що за нормальних умов експлуатації періодичне технічне обслуговування слід проходити кожні 15000 км або 1 раз на рік в залежності в того, що настане раніше.

Пропонуємо ознайомитись з цінами на сервісне обслуговування автомобілів Skoda в офіційній сервісній станції ДП "Автотрейдінг-Харків":

ЦІНИ НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Онлайн реєстрація на сервісне обслуговування

Важливо! Обслуговування проводиться за умови попереднього запису. Записуйтесь онлайн, скориставшись чат-ботом: