ŠKODA24


Програма лояльності

Програма «ŠKODA 24» об’єднала найкращі досягнення бренда ŠKODA в Україні, щоб наші клієнти завжди і скрізь відчували підтримку і турботу. Сервісні і клієнтські програми, служби технічної та інформаційної підтримки – все це доступно 24 години на добу, варто лише зателефонувати за номером Лінії підтримки 0 800 500 023.

Програма включає наступні послуги:

Технічна консультація

При зверненні до цілодобової гарячої лінії ŠKODA за телефоном 0 800 500 023 Ви отримуєте кваліфіковану консультацію для можливого самостійного усунення несправностей в автомобілі. При необхідності, диспетчер переадресує Ваше повідомлення по зазначеному телефону (рідним, знайомим і т.д.) або викличе додаткову допомогу (медичну, страхову та ін.)

Організація технічної допомоги на дорогах*

У разі неможливості усунення несправності за допомогою технічної консультації Вам буде максимально швидко організована допомога на місце поломки:

- заміна колеса;

- доставка палива;

- підзарядка акумулятора;

- аварійне відкриття дверей;

- відігрівання замків дверей та багажника;

- буксирування з проїжджої частини.

Евакуація

Послуги евакуації надаються при серйозних несправностях, коли Ваш автомобіль нерухомий. В такому випадку автомобіль буде транспортований до найближчого офіційного сервісного центру ŠKODA безкоштовно в рамках встановленого ліміту. Евакуація автомобілів, що постраждали в ДТП, а так само післягарантійних автомобілів оплачується власниками самостійно.

Враховуючи всі можливі життєві ситуації і потреби, з якими можуть стикатися учасники програми ŠKODA 24, наш партнер Budget Україна надає спеціальні умови на оренду авто на території України і в світі!

Спеціальні умови партнера

Якщо Вам знадобиться підмінне авто на випадок тимчасової заміни власного, або Ви плануєте поїздку до Європи і хочете забронювати там авто, все це легко здійснити разом з Budget Car Rental, яка надає для учасників програми ŠKODA 24 знижки на оренду авто в розмірі:

- 20% на території України;

- 10% у світі.

Забронювати авто Ви можете на сайті www.budget.ua, а отримати знижку за допомогою введення BCD коду H020800 під час он-лайн бронювання! Зв'язатися з Budget Україна також можна за тел. : 044 490 10 88, e-mail: info@budget.ua.​

Budget Україна входить до трійки лідируючих прокатних компаній України, а також має найширшу мережу офісів в аеропортах. Торгова марка «BUDGET» представлена в 128 країнах світу і є світовим лідером з оренди автомобілів і транспортним послугам з водіями.