Про компанію

Автотрейдінг - Харків

Компанія «Автотрейдінг-Харків» має незаперечний авторитет на регіональному автомобільному ринку і є офіційним дилером уХарківській області з продажу та сервісного обслуговування автомобілів марки Skoda.

Найбільший Автоцентр у Харківському регіоні на Клочківській, 188, був відкритий в травні 2006 року. На його території розташований автосалон, представники банків, страхових та лізингових компаній, станція технічного обслуговування, відділ запасних частин та додаткового обладнання.

В автоцентрі "Автотрейдінг Харків" представлений повний модельний ряд марки Шкода. Покупці мають можливість отримати кваліфіковану консультацію менеджерів салону, представників банків і страхових компаній і здійснити тест-драйв вподобаної моделі.

Сервісна станція компанії укомплектована сучасним професійним обладнанням, сертифікованим виробником SKODA, які пройшли державну сертифікацію, і є однією з найсучасніших станцій у Харкові. Пропускна здатність сервісної станції дозволяє обслужити 90 автомобілів на добу.

Колектив Автоцентру, який налічує більше ста п'ятдесяти співробітників, завжди радий допомогти Вам у придбанні автомобілів марки Шкода і надати професійне сервісне обслуговування надалі при експлуатації нового автомобіля!